Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Pojďte tvořit
budoucnost z plechu

Zjistit více

Proč do TVD?

U nás se Vám bude líbit. Víme, jakým směrem se ubírají trendy a proto hledáme nové spolupracovníky, kteří budou společně s námi formovat budoucnost průmyslu na zpracování plechů, kovovýroby a elektromobility. Naše produkty dodáváme téměř do celého světa a Vy tak máte možnost se podílet na mezinárodních projektech. Jsme největší výrobce rozvaděčových skříní v ČR.

Špičkové a moderní technologie
Skvělý kolektiv pracovníků
Naše výrobky najdete po téměř celém světě
about-thumb

Pracovní pozice

plný úvazek mzda dohodou

Zapojte se do našich projektů a buďte přímo u vzniku výrobků, které dodáváme do téměř celého světa.

plný úvazek mzda dohodou

Vstupte do světa gastronomie značky TVD. Čeká na Vás vaření z čerstvých a kvalitních surovin, ale také skvěle sehraný tým.

plný úvazek mzda dohodou

Chcete se podílet na výrobě našich výrobků, které dodáváme do téměř celého světa? Pojďte do toho s námi a přidejte ruku k dílu.

plný úvazek mzda dohodou

Vaše nejsilnější stránky jsou pečlivost a zodpovědnost? Pak hledáme právě vás

Firemní benefity

O naše zaměstnance pečujeme

50% příplatek za přesčas

5 týdnů dovolené

Náborový příspěvek až 50 000 Kč

Oběd nebo večeře
za 33 Kč

A to není všechno! Máme pro Vás mnohem více výhod.

Všechny výhody
about-thumb

Jsme TVD

Stabilní společnost, která je významným zaměstnavatelem ve Zlínském kraji a na trhu jsme již téměř  35 let. U nás budete pracovat na mezinárodních projektech a Váš podpis pak poputuje do téměř celého světa. Uplatňujeme moderní postupy, zakládáme si na čistotě a našim zaměstnancům poskytujeme moderní ochranné pomůcky. Zaměstnáváme na 700 pracovníků nejrůznějších profesí. Buďte součástí TVD rodiny i Vy!

Aktuální nabídka práce
Naše hodnoty

Základní hodnoty naší společnosti

Pokrok nezastavíme

Pokrok nezastavíme

Pracujeme na inovacích a modernizacích, které se neodráží jen ve výrobním procesu, ale i ve vztahu k zaměstnancům, kteří jsou pro nás klíčem k úspěchu. Staráme se o jejich zdraví, bezpečnost a zpříjemňujeme jim pobyt v práci.

Vnitrofiremní kultura

Vnitrofiremní kultura

Úspěch a obchodní vztahy nestojí jen na precizních výrobcích. Klíčová je pro nás firemní kultura. Přátelská a rodinná atmosféra s důrazem na výkon má u nás zelenou. Cílem je, abychom se všichni v TVD cítili, jako jedna velká rodina.

Společně za úspěchem

Společně za úspěchem

Všichni v TVD ctíme naše hodnoty. Společně si jdeme pro úspěchy, které se dostaví pouze když budeme zodpovědně pracovat a mít kvalitní zaměstnance. Na cestě k úspěchu se chováme slušně, zodpovědně a táhneme společně za jeden provaz.

Pečujeme o Vás

V TVD společně táhneme za jeden provaz a to nejen při práci, ale i při různých firemních večírcích a zábavných programech. Ať už se jedná o tradiční Dětský den pro všechny zaměstnance, ale i další atraktivní kulturní, sportovní a společenské aktivity. Prostě radost pracovat a bavit se s námi :-)

Chci pracovat v TVD

Podívejte se
jak to u nás žije

Lidé v TVD

Je nás téměř 700 a všichni společně rozhodujeme o našich úspěších. Od mladých až po ty zkušené. Někteří jsou s námi od počátku, jiní jsou čerství absolventi. Ať už budete u nás na jakékoliv pozici, postaráme se o to, abyste měli důvod těšit se do práce.

Chci pracovat v TVD

Na ochranu osobních údajů v TVD - Technická výroba a.s. pečlivě dbáme. S Vašimi osobními údaji budeme nakládat v souladu s platnou legislativou. V případě dotazů ohledně ochrany osobních údajů nás neváhejte kontaktovat e-mailem na kariera@tvd.cz

Chcete do TVD?

testimonial-thumb

Nevíte, která pozice je pro Vás ta pravá? Stále ještě přemýšlíte nad novou prací?
Ráda Vám pomůžu. Stačí když se ozvete a vše kolem Vaší nové práce probereme.

Pavla Kánská

HR manažerka
+420 725 642 080 kariera@tvd.cz